Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI uczelnia

Utworzony przez Mari, 29 lipca 2011 r. o 21:58
Wydaje mi się że te wszystkie wpisy to jakaś antyreklama. Studiuje na WSEI 3 rok i jak na razie to ludzie z WSPiA przepisują się do nas. Wsei to bardzo dobra uczelnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. A kto mi wytłumaczy dlaczego na tej uczelni zdziera sie kase ze studentów? a mianowicie do konca wrzesnia trzeba zaplacic 2 raty czyli w moim przypadku 900 zl ale dlaczego az tyle przeciez we wrzesniu wypada jeden zjazd ( CHODZI o studia niestacjonarne ) czyli powinno być:1/2 pierwszej raty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest dobry, ten nie idzie na uczelnie typu WSPiA czy WSEI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego takie uczelnie jak WSEi moga sie schowac KUL gorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie zapisałam sie na Wsei kierunek pedagogika,ale nie wiem czy robie słusznie.Prosze o jakies wiarygodne opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERZE NIE POLECAM!!!!! Bałagan, dezorganizacja, ale za to płatności sa kwestią priorytetowa. Co prawda niektórzy wykładowcy sa na prawdę profesjonalistami i warto było chodzic na ich wyklady, ale ludzie jacy w wiekszosci zapisuja sie na wsei to glaby wioskowe ktore zjezdzaja z calej lubelszczyzny DO MIASTA na studia, wiec studiowanie z takimi osobami to po pierwsze zadna przyjmnosc a po drugie zanizanie poziomu- niby jak profesorowie maja czegos wymagac od polglowkow.... Buraki do kwadratu. A w dodatku wsei potrafi po pierwszym roku tak po prostu rozwiazc sobie kierunek bo im sie nie oplaca!!! Brak profesjonalizmu i konsekwecji- NIE POLECAM!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Hej. A kto mi wytłumaczy dlaczego na tej uczelni zdziera sie kase ze studentów? a mianowicie do konca wrzesnia trzeba zaplacic 2 raty czyli w moim przypadku 900 zl ale dlaczego az tyle przeciez we wrzesniu wypada jeden zjazd ( CHODZI o studia niestacjonarne ) czyli powinno być:1/2 pierwszej raty.
bo tak się rozkladaja raty- wez pod uwage caly rok. To ze placisz miesiecznie to tylko kwestia tego ze poprosiles o opcje platnosci ratalnej, bo generalnie powinienes od razu zaplacic cala kwote- ale oczywiscie to jest bardzo pokretny sposob i wkurzajacy, bo Ty musisz sie wywiazywac z platnosci, a oni moga sobie pozwalac na liczne niekompetencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Własnie zapisałam sie na Wsei kierunek pedagogika,ale nie wiem czy robie słusznie.Prosze o jakies wiarygodne opinie
hahahahahaha powodzenia:D zrobiłas wlasnie glupote swojego zycia:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
ja stydoje i zaluje za poszedlem plan za 5c dwunasta balagan i dezorganizacja a najlepsze sa wyklady na hali sportowej luksus i wygoda........ BEZ KOMENTARZA
stYdOj dalej- i tak ci nic nie pomoze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
ja stydoje i zaluje za poszedlem plan za 5c dwunasta balagan i dezorganizacja a najlepsze sa wyklady na hali sportowej luksus i wygoda........ BEZ KOMENTARZA
stYdOj dalej- i tak ci nic nie pomoze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście żenujący .... ;/ jestem na 2 rojku studiów inzynierskich i jestem zachwycona ta szkołą. Panie z dziekanatu są miłe,wykladowcy kompetentni i mili(są wyjątki) i nie zmienilabym tej szkoły na żadną inna. Mysleliście że idąc na WSEI kupicie sobie dyplom bez żadnego zaangażowania? Sorry ale i tutaj u niektórych wykładowców trzeba się przylożyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem na 4 roku transportu i też nie nażekam... nie dają tam rady właśnie takie płaczki jak wy co wszystko muszą mieć pod nos podstawione ŻAL.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem na 4 roku transportu i też nie nażekam... nie dają tam rady właśnie takie płaczki jak wy co wszystko muszą mieć pod nos podstawione ŻAL.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można oceniać całą uczelnię studiując jeden kierunek ? Każdy wydział ma własny dziekanat więc to się nie pokrywa z pedagogiką, informatyką czy z czymś innym. Obrażając tutaj wykładowców i chwaląc KUL,UMCS lub Politechnike obrażacie swoich wykładowców bo w większości są to wykładowcy z tej uczelni. Oczywiście uczelnia ma swoje plusy i minusy ale jak nauczysz się jak żyć ich zasadami to będzie wszystko ok. Tak jak na każdej uczelni myslisz, że wszystko zostanie dostosowane pod Ciebie a to Ty się musisz dostosować do zasad panujących tutaj. Więc pytając jest na uczelni idąc na pedagogikę nie pytaj osobę studiująca na informatyce. Informatyka będzie zachwalała uczelnię, a pedagogika ? nie wiem zapytaj pedagogikę. Ja studiuję kierunek zamawiany z UE informatykę i jestem zachwycony tym co oferują, co oczekują. Oczywiście pewne rzeczy bym zmienił. Jak na każdej uczelni jeśli sam nie pracujesz to się po studiach nie wybijesz. Uczelnia jedynie może jakoś zaoferować certyfikaty szkolenia. Twoja wola czy to wykorzystasz czy nie. Jeśli uczelnia nia oferuje nic to w życiu z papierem ukońzcenia studiów i obronionym lic/inż nic to Ci nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuje na WSEI i jak patrze na obecnych maturzystów to Wam żadna szkoła niczego nie zapewni.Wracajcie do szkół średnich i zdajcie mature.Te papiery które macie można różnie nazwać ale nie jest to świadectwo dojrzałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu dużo wpisów takich osób które myślą że jak zapłacą to nie będą musiały się uczyć. ŻAL MI WAS!!!!!!!!!!!!!!! Myślicie że jak to prywatna uczelnia to pochodzicie sobie na kilka kilka wykładów w ciągu roku, na których i tak nie będziecie uważali, to postawią was na piedestale a wykładowcy będą was lizać po d**** (nie chcę tu obrazić żadnego z wykładowców pracujących na tej uczelni). Duża część z was nawet nie umie poprawnie pisać więc, nikt nie powinien sugerować się takimi opiniami przy wyborze uczelni... P.S.: mam znajomych wśród osób studiujących na WSEI i nikt z nich jeszcze nie narzekał na uczelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Przesadzacie! Ja tam studiuję i wszystko jest ok. Gdybyście posiedzieli trochę w dziekanacie i posłuchali jacy moga być niektórzy studenci to wyjaśnilo by Wam się wiele Na każdej uczelni sa plusy i minusy tu widocznie minucem jest dla wielu, że mimo iz uczelnia prywatna a trezba się uczyć! Do tego wymagane jest uczestnictwo w zajeciach - obowiązkowo na ćwiczeniach i niektorych wykladach. Widzę, że wielu sie zawiodlo, mysląć, że jak pójdą na WSEI to wszystko im łatwo pójdzie - niestety tu trzeba sie uczyć ... lub robić dobre ściągi i umieć z nich korzystać Nie ma nic za darmo
Otóz to myślą ,że jak zapłacą to od razu same piątki dostaną.Taki Paweł z numerkiem w "rence" idzie do szatni a mógłby ulice zamiatać a nie studiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hesus napisał:
ja jestem na 4 roku transportu i też nie nażekam... nie dają tam rady właśnie takie płaczki jak wy co wszystko muszą mieć pod nos podstawione ŻAL.!!!
Nie wyrwij się z tym "nażekaniem" w pracy magisterskiej bo klapa by była na całej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra ściema w szatni na wsei nie pracuje zadna pani,jak piszecie jakieś bajki to pierwsze to sprawdzcie bo to się z prawdą mija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja studiuje na wsei i jestem zadowolona jeszcze na nikim sie nie zawiodłam, ukończyłm równiesz psychologię na umcse i gdybym miala polecić komuś gdzie studiować to polecam wsei''odniosę sie równiesz do tych nie zadowolonych z tej uczelni jak ktoś ma ciasny mózg to niech się na wsei nie wybiera bo to nie uczelnia dla tępaków tylko dla ludzi z poziomem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...